Szukasz malarza, jubilera czy projektanta mody, który tworzy oryginalne, niepowtarzalne produkty? Architekta, który zaprojektuje wymarzony dom lub urządzi biuro zgodnie z najnowszymi trendami? Albo potrzebujesz rady jak zaprojektować identyfikację wizualną swojej firmy od a do z? A może artysty, który stworzy dzieło na Twoje osobiste zamówienie?

Katalog polishcreatives.pl to informacja o działalności uczestników projektu Creative Poland. Są to ludzie oferujący produkty i usługi w tzw. dziedzinach kreatywnych. Oferta obejmuje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Polishcreatives.pl nie ukazuje całej „Polski kreatywnej” ale opisuje działalność ludzi, którzy funkcjonują w dużej grupie twórców i stale konsultują ze sobą swoje nowe pomysły i projekty, przez co stają się one doskonalsze z korzyścią zarówno dla nich jak i dla odbiorców końcowych.

Niniejsza publikacja powstała jako jeden z rezultatów projektu Creative Poland realizowanego w partnerstwie przez Towarzystwo Amicus, Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe, Urząd Miasta st. Warszawy oraz Urząd Miasta Łodzi. W naszym przekonaniu katalog polishcreatives.pl jest zbiorem ofert dla wszystkich, którzy poszukają twórców i firm kreatywnych.

Uczestnicy naszego katalogu dysponują niebanalną ofertą gotowych rozwiązań, ale tez deklarują pełną otwartość na pomysły potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *