Szukasz malarza, jubilera czy projektanta mody, który tworzy oryginalne, niepowtarzalne produkty? Architekta, który zaprojektuje wymarzony dom lub urządzi biuro zgodnie z najnowszymi trendami? Albo potrzebujesz rady jak zaprojektować identyfikację wizualną swojej firmy od a do z? A może artysty, który stworzy dzieło na Twoje osobiste zamówienie?

Katalog polishcreatives.pl to informacja o działalności uczestników projektu Creative Poland. Są to ludzie oferujący produkty i usługi w tzw. dziedzinach kreatywnych. Oferta obejmuje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Polishcreatives.pl nie ukazuje całej „Polski kreatywnej” ale opisuje działalność ludzi, którzy funkcjonują w dużej grupie twórców i stale konsultują ze sobą swoje nowe pomysły i projekty, przez co stają się one doskonalsze z korzyścią zarówno dla nich jak i dla odbiorców końcowych.

Niniejsza publikacja powstała jako jeden z rezultatów projektu Creative Poland realizowanego w partnerstwie przez Towarzystwo Amicus, Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe, Urząd Miasta st. Warszawy oraz Urząd Miasta Łodzi. W naszym przekonaniu katalog polishcreatives.pl jest zbiorem ofert dla wszystkich, którzy poszukają twórców i firm kreatywnych.

Uczestnicy naszego katalogu dysponują niebanalną ofertą gotowych rozwiązań, ale tez deklarują pełną otwartość na pomysły potencjalnych klientów.